ما انواع خدمات نوین را برای هر نیاز عرضه می کنیم

ساخت و ساز هوشمند:

منظور از ساخت و ساز هوشمند فرآیندی است که در آن قطعات در محیط کارگاه نصب شده و از طریق اپلیکیشن بر روی گوشی­های همراه و یا از طریق نسخه تحت وب قابل کنترل و مدیریت هستند. به کمک این قطعات می­توان به طور کامل از روند کارگاه مطلع شد و از فاصله دور کارگاه را مدیریت کرد. ساخت و ساز هوشمند به واسطه قابلیت­هایی که دارد مدیریت پروژه را آسان کرده و موجب افزایش چشمگیر ایمنی و بهره وری کارگاه می­شود.

اطلاعات بیشتر
ثبت درخواست
ایمنی هوشمند کارگاه تو

با تولید ایمنی هوشمند:

کارگاه ها از محیط‌های کاری پر خطر به شمار می‌روند به طوری سالانه صدها نفر در اثر حوادث فیزیکی شغلی جان خود را از دست می‌دهند. رعایت ضوابط و به کارگیری ابزارهای ایمنی عوامل اصلی در جلوگیری از بروز حوادث شغلی در این بخش هستند. هوشمندسازی با بالا بردن امنیت و کمک به نظارت بر رعایت نکات ایمنی در کارگاه ها توانسته است جان بسیاری از افراد را از خطرات احتمالی در امان نگه دارد و یا در صورت رخ دادن اتفاق سریعاً برای مقابله با آن اقدام شود.

اطلاعات بیشتر
ثبت درخواست
حمل و نقل هوشمند کارگاه تو

حمل و نقل هوشمند:

از آنجایی که موقعیت خودرو و کیفیت عملکرد برای شرکت‌های حمل‌ و نقل با اهمیت می باشد، کنترل دائمی آن‌ها موجب افزایش بهره‌وری خواهد شد. عدم هوشمندسازی حمل و نقل کنترل امور را از دست مدیران خارج کرده و مدیریت یکپارچه را غیرممکن می‌کند. داده¬های حمل و نقلی از طریق دستگاه¬های سخت افزاری مانند جی پی اس جمع آوری شده و این دستگاه ها به طور عمده داده هایی همچون سرعت حرکت و زمان سفر، مکان و تأخیرها را جمع آوری می کنند. اطلاعات جمع آوری شده توسط جی پی اس به سمت مرکز جمع آوری داده ها ارسال شده تا داده ها توسط سامانه حمل و نقل هوشمند تجزیه و تحلیل گردد و داده ها را از طریق اینترنت و یا پیامک ارسال می کند تا از وضعیت خودرو خود مطلع باشد. همچنین دریافت اطلاعات و داده‌ های واقعی امکان تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی‌ های سازمانی را نیز فراهم می‌کند.

اطلاعات بیشتر
ثبت درخواست

پایش سلامت:

در سازه‎ های مجهز به پایش سلامت، وضعیت سازه به طور خودکار و مداوم ارزیابی گردیده و در صورت وجود مشکل، در مراحل اولیه شناسایی میشود. در نتیجه هزینه های ناشی از ترمیم و نگهداری آن به حداقل میرسد. همچنین مشاهده میشود برخی سازه‎ ها با وجود نشانه‎های ظاهری اندکی از خرابی، غیرایمن تشخیص داده شده اند. در این صورت نیز تصمیم به‎موقع برای تخلیه آن، از صدمات ناشی از فروریزش در طول پس‎لرزه‎ها جلوگیری می‎کند. به کمک پایش سلامت هوشمند آسیب های سازه‎ای سریعا شناسایی شده و کمک میکند تا به تعمیر و رفع ایراد اجزای مختلف سازه بپردازیم. از این رو اهمیت انجام مستمر پایش سلامت ضروری می باشد.

اطلاعات بیشتر
ثبت درخواست

استفاده از ابزارهای مناسب برای مدیریت پروژه

درباره کارگاه تو بیشتر بدانید

دستیابی به اطلاعات دقیق در زمان صحیح

کارگاه تو کمک میکند تا بتوانید اطلاعات دقیق از روند پروژه هایتان را در لحظه دریافت کنید.

راحتی نصب و استفاده

با کمک کارگاه تو، نصب و راه‌اندازی راهکارهای مختلف هوشمند سازی به سادگی، در زمان کوتاه و با هزینه کم امکان‌پذیر است.

جامعیت و یکپارچگی

امکان مدیریت در لحظه تمامی اطلاعات بدست آمده همزمان با ایجاد ارتباط با اعضای پروژه و بررسی روند انجام کارها

ساخت و ساز هوشمند کارگاه تو

اگر پروژه های عمرانی دارید کارگاه تو می تواند در مدیریت موثر و هوشمند کارگاه به شما کمک کند

حمل و نقل هوشمند کارگاه تو

اگر کارخانه و یا صنعت بزرگی دارید، کارگاه تو می تواند ایمنی کارگاه شما را تضمین نماید

ساخت و ساز هوشمند کارگاه تو

اگر کارگاه کوچکی دارید، کارگاه تو می تواند در مدیریت نیروی انسانی به شما کمک کند

صنعت هوشمند

اگر سلامت سازه برای شما اهمیت دارد، کارگاه تو می تواند در پایش سلامت سازه موثر باشد

کارگاه تو

ما اینجا هستم تا در کسب و کار شما تاثیر مثبت داشته باشیم.

از طریق ایده های خلاقانه، نوآوری و تاثیر گذار در کسب و کار شما.